
Ліжко Еталон односпальна МАКСІ МЕБЕЛЬ (під матрац 1800х700) Магія венге (9834)
4 536 ₴
- В наявності
- Код: 9834
- +380 (68) 483-61-41Директор
Ліжко Еталон односпальне (плюс) — прекрасне рішення, практично для будь-якого інтер'єру, компактне та водночас максимально функціональне.
Габарити: Ширина 1840 мм, Висота 700 мм, Глибина 750 мм.
Меблі постачаються в розібраному вигляді в фабричному пакованні (трошаровий гофрокартон), у комплекті з фурнітурою й детальною інструкцією для збирання. Усі отвори для збирання — просвердлені.
Меблі повністю підготовлені до складання.
Комплектація: Комплект деталей, комплект фурнітури, Схема збирання.
Додаткові характеристики:
Ліжко Еталон односпальна (плюс) виготовляється з Ламінованої ДСП вищої категорії, товщиною 16 мм, міцного й екологічно безпечного матеріалу, що має клас емісії Е1 з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм. Спальне місце виготовлене зі шліфованого ДСП.
Ліжко Еталон односпальна (плюс) виготовляється у квітах: дуб трюфель, венге магія, дуб молочний, яблуня локарна, дуб сонома, біла (гладка), біла (структура), ваніль, венге світле, бук, горіх лісовий, вільха, сіра (пепел) і їх поєднаннях (без доплати). Під час виготовлення з ДСП 2-3 колірної категорії — доплат 7%. Для замовлення виробу в кольорі, відмінному від зазначеної в назві товару, просимо написати обраний Вами колір у будь-якому коментарі до замовлення.
Колір — Магія венге.
Ліжко Еталон односпальна (плюс) виготовляється на замовлення. Термін виготовлення (включно з доставкою) 5-10 днів. Предоплата 30%.
Крайка бильець і верхніх торців деталей ліжка — ПВХ 2,0 мм, інші елементи — крайка ПВХ 0,5 мм.
Якість і безпека продукції підтверджені офіційними сертифікатами — виведеннями державної санітарно-епідеміологічної експертизи України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9834 |
| Висота | 700 мм мм |
| гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 750 мм см |
| Матеріал корпусу | Ламінована ДСП |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип монтажа | Підлоговий |
| Колір | Магія венге |
| Ширина | 1840 мм мм |
- Ціна: 4 536 ₴



