
Ліжко для детсаду Колібрі 2 МАКСІ МЕБЕЛЬ Дуб молочний (під матрац 1200х600) (9737)
3 278 ₴
- В наявності
- Код: 9737
- +380 (68) 483-61-41Директор
Ліжко Колібрі 2 — прекрасне рішення, практично для будь-якого дитячого інтер'єру, компактне та водночас максимально функціональне.
Габарити: Ширина 1235 мм, Висота 700/400 мм, Глибина 650 мм.
Меблі постачаються в розібраному вигляді в фабричному пакованні (трошаровий гофрокартон), у комплекті з фурнітурою й детальною інструкцією для збирання. Усі отвори для збирання — просвердлені.
Меблі повністю підготовлені до складання.
Комплектація: Комплект деталей, комплект фурнітури, Схема збирання.
Додаткові характеристики:
Ліжко Колібрі 2 виготовляється з Ламінованої ДСП вищої категорії, товщиною 16 мм, міцного й екологічно безпечного матеріалу, що має клас емісії Е1 з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм.
Ліжко Колібрі 2 виготовляється в кольорах: дуб трюфель, венге магія, дуб молочний, яблуня локарна, дуб сонома, біла (гладка), біла (структура), ваніль, венге світле, бук, горіх лісовий, вільха, сіра (пепел) і їхніх поєднань (без доплати). Під час виготовлення з ДСП 2-3 колірної категорії — доплат 7%. Для замовлення виробу в кольорі, відмінному від зазначеної в назві товару, просимо написати обраний Вами колір у будь-якому коментарі до замовлення.
Колір — Дуб молочний.
Ліжко Колібрі 2 виготовляють на замовлення. Термін виготовлення (включно з доставкою) 5-10 днів. Предоплата 30%.
Крайка всіх елементів — ПВХ 0,5 мм.
Встановлені надійні роликові напрямні.
Якість і безпека продукції підтверджені офіційними сертифікатами — виведеннями державної санітарно-епідеміологічної експертизи України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | дуб молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9737 |
| Висота | 700/400 мм мм |
| гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 650 мм см |
| Матеріал корпусу | Ламінована ДСП |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип монтажа | Підлоговий |
| Ширина | 1235 мм мм |
- Ціна: 3 278 ₴


