-5%

Плед із рукавами OPT-TOP Snuggie Blanket синій (1756375291)
632 ₴
602 ₴
- В наявності
- Код: 1756375291
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наступінь холодів досить часто несе прохолоду й у наші будинки, і квартири. Іноді зігріти буває важко навіть біля увімкненого нагрівача. Забезпечити тепло та комфорт допомагає в цих ситуаціях покривало Snuggie Blanket (Снаги Бланкет).
Покривало виготовлене з м'якого та приємного до тіла флісу. Покривало вирізняє оригінальний крій. Наявність рукавів дає змогу максимально затишно влаштуватися в ньому на дивані, не відчуваючи дискомфорту та прохолоди.
У пледі Snuggie Blanket (Снаги Бланкет) набагато зручніше, ніж просто під ковдрою, оскільки нічого не сковує рук і не заважає вільно ними користуватися, прочитавши книгу або займаючись іншими улюбленими справами на дозвіллі.
Характеристики:
Покривало Snuggie Blanket (Снаги Бланкет) стане чудовим корисним подарунком.
Колір: червоний;
Матеріал: фліс;
Розмір: 180х140 см;
Рукав: 55х56 см;
Вага: 0,6 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Матеріал | Фліс |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Розмір | Односпальний |
| Тип | Покривало |
| Тип за складом | Штучний |
| Колір | Синій |
| Вага | 600 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1756375291 |
| Довжина: | 180 мм |
| Кількість, шт | 1 |
| Розміри | 140х180 см |
| Склад | Фліс |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 602 ₴




