
Ліжко Лидс Tenero 1400х1900 Чорний оксамит
6 603 ₴
- В наявності
- Код: hub_9ofo0i
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
чудово впишеться в інтер'єр дорослої спальні та в дитячій кімнаті буде доречною. Додасть затишку та невимушеності інтер'єрум готелів, будинків відпочинку та дитячих здоровиць.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_9ofo0i |
| Висота наголов'я | 830 мм |
| гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2000 мм мм |
| Доставка/оплата | Безкоштовна доставка |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 1400 х 1900 мм |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 1500 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 603 ₴
