
Ліжко Лидс міні Tenero 900х2000 Чорний оксамит
4 704 ₴
- В наявності
- Код: hub_ji5c4y
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прекрасна сучасна модель, зручна, міцна та універсальна. Ця модель підходить не тільки для приватних інтер'єрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_ji5c4y |
| Висота наголов'я | 850 мм |
| гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2100 мм мм |
| Доставка/оплата | Безкоштовна доставка |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 900 х 2000 мм |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 1000 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 704 ₴
