Ремінець виготовлений із якісного матеріалу.
Застібка класична.
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: бордовий.
Ширина ремінця в місці під годинник: 20 мм.
Середня ширина ремінця: 17 мм.
Довжина: 200 мм (без урахування розміру годинника).
Виробник: Mykhail Ikhtyar, Україна.
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: бордовий.
Ширина ремінця в місці під годинник: 20 мм.
Середня ширина ремінця: 17 мм.
Довжина: 200 мм (без урахування розміру годинника).
Виробник: Mykhail Ikhtyar, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mykhail Ikhtyar |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | S20-809S bordo |
| Довжина: | 200 мм мм |
| Категорія | Для жінок |
| Основний колір ремінця | Бордовий |
| Розміри | 20х17х200 мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Текстура | Гладка шкіра |
| Тип | Ремінець |
| Колір застібки | Сталевий |
| Ширина | 20 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴


