Ремінець виготовлений із якісного матеріалу.
Застібка класична.
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: червоний.
Ширина ремінця в місці під годинник: 22 мм.
Середня ширина ремінця: 20 мм.
Довжина: 200 мм (без урахування розміру годинника).
Виробник: Mykhail Ikhtyar, Україна.
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: червоний.
Ширина ремінця в місці під годинник: 22 мм.
Середня ширина ремінця: 20 мм.
Довжина: 200 мм (без урахування розміру годинника).
Виробник: Mykhail Ikhtyar, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mykhail Ikhtyar |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | S22-718S red |
| Довжина: | 200 мм мм |
| Категорія | Для чоловіків Для жінок |
| Основний колір ремінця | Червоний |
| Розміри | 22х20х200 мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Текстура | Шкіра крокодила |
| Тип | Ремінець |
| Колір застібки | Сталевий |
| Ширина | 22 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴


