Елегантний і дуже зручний стілець із м'яким сидінням. Створений у мінімалістичному та функціональному скандинавському стилі, він ідеально вписується в сучасні та мінімалістичні інтер'єри.
Завдяки високоякісним матеріалам він зберігає чудовий зовнішній вигляд навіть після багатьох років використання! Ніжки з натурального дерева
Стійкість стільця Бін забезпечують ніжки з масиву бука натурального відтінку.
Ніжки надійно прикріплені до корпусу, завдяки чому стілець слугуватиме довгі роки.
Зручне сидіння оббите високоякісною синтетичною піною, навіть найдовша сімейна вечеря буде приємною.
Стабільна спинка
Сучасний матеріал ABS з додаванням скловолокна дав змогу створити міцну, жорстку та легку спинку.
Позачасовий дизайн
Завдяки витонченому зовнішньому вигляду, елегантному кольору та високій спинці стілець Бін впишеться у вашу їдальню незалежно від моди та тенденцій.
Ергономічний профіль
Завдяки ретельно профільованому сидінню, ми можемо глибоко та зручно сидіти на ньому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Особливості | Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | Ніжки, 4 ніжки |
| Колір | Чорний |
| Колір оббивки | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1969337753 |
| Вага | 4.5 г |
| Глибина | 490 см |
| Ніжки | Масив дерева |
| Стиль виготовлення | Скандинавський |
| Тип основи | Ніжки |
| Форма сидіння | кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 347 ₴










