Невеликий настільний годинник Technoline WT189 обладнаний досить великим, як для своїх розмірів циферблатом із високими цифрами, що спрощує сприйняття часу. Додатково годинник обладнаний електронним термометром, який зображає температуру в приміщенні, будильником і має календар із зображенням дня тижня. Годинник має функцію коригування часу згідно з радіосигналом еталонного часу, за умови, що годинник перебуває в зоні приймання сигналу. Яскрава точкова підсвітка блакитного кольору дасть змогу дізнатися про час уночі.
Функції
Часы:
- Механізм: електронний, цифровий
- Функція радіоконтролю часу DCF77: автоматична синхронізація часу через радіосигнал DCF77 з Майнфлінгена (Німеччина). Сигнал формується на основі даних, отриманих від трьох атомних годинників, і похибка становить менш ніж 1 секунду в 1 мільйон років. Передавач сигналу точного часу DCF77 передає дані в радіусі 1900-2100 км і охоплює більшу частину території України. Зверніть увагу, що Україна розташована на межі радіусу дії сигналу, і якість приймання сигналу в різних регіонах країни може відрізнятися та залишатися нестабільним. В окремих районах Дніпропетровського, Запоріжського, Харківської, Донецьку та Луганської зони сигналу немає. У такому разі необхідно вимкнути приймання сигналу та скористатися ручними налаштуваннями.
- Формат часу: 12/24 год
- Точність ходу годинника: 1 з 1 млн років (під час приймання сигналу DCF77), +/- 30 сек/міс (точність електронного механізму)
- Будильник
Температура в приміщенні:
- Одиниці виміру: oС/° F
- Діапазон вимірювання: від +0 °C до +50 °C
- Роздільна здатність виміру: 0.1°C
- Точність вимірювання: +/- 1C°
Календар:
- Зображення: дати/місяця/рік/день тижня 5 мовами: (Англійська, Німецька, Італійська, Французька, Іспанська)
Характеристики та комплектація:
Особливості конструкції:
- Дисплей: монохромний;
- Підсвічування дисплея: яскраве точкове підсвічування синього кольору тривалістю 4 сек
- Розмір дисплея: 60x52 мм;
- Матеріал корпусу: пластик
- Встановлення: на столі
- Колір корпусу: Anthracite (темно-сірий)
Живлення:
- Годинник: батарейки ААA (LR03) 1.5V х 2 шт.
Комплектація
- Годинник
- Батарейки ААA (R03) 1.5V х 2 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри та вага:
- Розміри без паковання, мм: 110х90х37
- Розміри в пакованні, мм: 115х95х40
- Вага без паковання, кг: 0.080
- Вага в упаковці, кг: 0.120
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Години|Дата|День тижня|Місяць|Секунди|Температура|Хвилини |
| Артикул | DAS1610 |
| Вага в упаковці, кг | 0.120 |
| Вага (кг) | 0.080 |
| Вид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Колір | Темно-сірий |
| Колір циферблата | Монохромний |
| Комплект постачання | Годинник; Батарейки AАA (R03) 1.5V х 2 шт; Інструкція українською мовою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Механізм | Електронний |
| Призначення | В кухню|В офіс|В спальню|У вітальню|Універсальні |
| Розміри | 110 х 90 х 37 мм |
| Розміри в упаковці | 115 х 95 х 40 мм |
| Розміри циферблата | 60 x 52 мм |
| Тип | Годинник настільний |
| Тип циферблата | Електронний |
| Точність ходу | +/- 1 сек в 1 млн років |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Будильник | Годинник | Календар| Термометр |
- Ціна: 1 026 ₴




