
Ремінець для годинника шкіряний Mykhail Ikhtyar 20 мм Хакі (S801-20S khaki)
340 ₴
- В наявності
- Код: S801-20S khaki
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінець виготовлений із якісного матеріалу.
Застібка класична.
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: хакі.
Ширина ремінця в місці під годинник: 20 мм.
Середня ширина ремінця: 18 мм.
Довжина: 200 мм (без урахування розміру годинника).
Виробник: Mykhail Ikhtyar, Україна.
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: хакі.
Ширина ремінця в місці під годинник: 20 мм.
Середня ширина ремінця: 18 мм.
Довжина: 200 мм (без урахування розміру годинника).
Виробник: Mykhail Ikhtyar, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mykhail Ikhtyar |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | S801-20S khaki |
| Довжина: | 200 мм мм |
| Категорія | Для чоловіків |
| Основний колір ремінця | Хакі |
| Розміри | 20х18х200 мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Текстура | Гладка шкіра |
| Тип | Ремінець |
| Колір застібки | Сталевий |
| Ширина | 20 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴

