
Шкіряний ремінець для годинника під крокодила Mykhail Ikhtyar ширина 20 мм Чорний (S20-619S black)
360 ₴
- В наявності
- Код: S20-619S black
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ремінець виготовлений із якісного матеріалу.
Застібка класична.
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Ширина ремінця в місці під годинник: 20 мм.
Середня ширина ремінця: 18 мм.
Довжина: 200 мм (без урахування розміру годинника).
Колір: чорний.
Ширина ремінця в місці під годинник: 20 мм.
Середня ширина ремінця: 18 мм.
Довжина: 200 мм (без урахування розміру годинника).
Виробник: Mykhail Ikhtyar, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mykhail Ikhtyar |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | S20-619S black |
| Тип | Ремінці для годинника |
| Довжина: | 200 мм мм |
| Категорія | Для чоловіків |
| Модель сумки | Ремінець для годинника |
| Основний колір ремінця | Чорний |
| Розміри | 20х18х200 мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Текстура | Шкіра крокодила |
| Тип | Ремінець |
| Колір застібки | Сталевий |
| Ширина | 20 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴

