Електрична шаль плед Lesko з підігрівом Коричневий (10433-53795)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Довжина | 140 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Максимальна температура нагріву | 55 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Мінімальна температура нагріву | 40 град. |
| Таймер | Так |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення/Таймер | Регулюється подвійним натисканням на кнопку (На будь-якій температурі, 2 натискання поспіль — 30 хв. Ще 2 натискання, кнопка починає кліпати — 60 хвилин) |
| Артикул | 10433-53795 |
| гарантія | 1 місяць |
| Матеріал | Мікроволоконний фліс |
| Потужність | 8,5 Вт |
| Живлення | USB 5V |
| Температурні режими, °C | Білий (40-45) / Синій (45-50) / Червоний (50-55) |
| Тип | Ковдра з обігрівом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 026 ₴


