Lars дивує сучасним дизайном і стане прикрасою будь-якого інтер'єру. Сидіння характеризується цікавою геометричною формою, а все завершується овальним отвором у спинці. Стілець має чотири міцні дерев'яні ніжки, які створюють дуже стабільну та міцну основу. Специфікація: Сидіння: поліпропілен Ніжки: бук Навантаження: 130 кг. Розміри: Висота крісла: 77 см Ширина крісла: 45 см Глибина крісла: 55 см Висота сидіння: 44 см Ширина сидіння: 45 см Глибина сидіння: 40 см Відстань ніжок: 35 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JUMI |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Покриття | Лак |
| Тип меблів | крісло |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний |
| Колір оббивки | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | пластик |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 78 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1685133915 |
| Глибина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴







