Плед виготовлений із гіпоалергенної плюшевої пряжі, склад якої 100% мікрополіестер!
Рожевий зефірний плед ручної роботи розміром 90*90 см! Можна використовувати як конверт на виписку новонародженого, у коляску та ліжечко.
Плед легкий, пропускає повітря й теплий. Вага 550-600 грамів.
Такий плед дуже добре розвиває моторику рук так, як дітки люблять перебирати пальчиками плетіння.
Слугуватиме ідеальним подарунком!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Матеріал | Плюш |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага | 550 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AP-218 |
| Тип | Дитячі |
| Довжина: | 90 мм |
| Розміри | 90x90 см |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴


