Рюкзак із повітропроникною спинкою і дощовиком Crivit 16L IAN374180 green, зелений Ідеально підходить для велопрогулянок, заняття спортом, трекінгу, піших прогулянок або подорожей на природі. Опис товару: Система вентиляції спини: набивка та сітка на спинці з гнучкою рамою з пружинної сталі для оптимальної циркуляції повітря; ергономічна система перенесення з регульованим ременем на грудях і поясі та лямками із сітчастої тканини; 2 бічні сітчасті кишені для швидкого доступу, наприклад, до пляшки з водою; містке основне відділення з відсіком для гідросистеми; друге відділення менше з органайзером (кишені різного розміру, карабін для ключів); постачається з дощовиком в окремій кишені в нижній частині рюкзака; світловідбивні елементи; знімна додаткова сітчаста кишеня, яка ховається зі спеціальною кишенькою в нижній частині рюкзака; Характеристики: Рюкзак: 100% поліестер. Підкладка: 210D поліуретан. Чохол від дощу: поліуретан 190T. Розміри: 50 x 28 x 20 см. Об'єм: 16 літрів. Країна виробник: Німеччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crivit Sports |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 16 л |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1603985335 |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 50 мм |
| Об'єм | 16 л |
| Тип | Рюкзак |
| Тип рюкзака | Cпортивні, Міські |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 314 ₴








