Тяговий акумулятор LP 6-DZM-12 — це оптимальне рішення, якщо вам потрібен надійний прилад для того, щоб забезпечити вашу техніку необхідним їй живленням.
Модель тягового акумулятора LP 6-DZM-12 переважно призначена для генерації електроенергії, яка призначається для забезпечення безперебійним живленням спецтехніки: електрокари, навантажувачі тощо.
Основні характеристики LP 6-DZM-12:
• Тип акумулятора: тяговий (AGM олив'яно-кислотний)
• Номінальна напруга: 12V
• Місткість АКБ: 12 Ah
• Температура зберігання: -20°С - +50°С
• Робоча температура: +25°С +/-5°С
АКБ LP 6-DZM-12 має масу переваг, серед яких: немає потреби в обслуговуванні акумулятора, у разі роботи на холостому ходу та мінімальна витрата заряду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 97 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LP3536 |
| гарантія | 12 мес. |
| Діапазон ємності | 10 - 18 А·год |
| Ємність батареї | 120 А·год |
| Максимальний струм заряду | 2.4 А |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна робоча температура, °C | 25°C |
| Робочий діапазон температур, °C | от -5°C до +25°C |
| Тип АКБ | AGM |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 622 ₴



