
Акумуляторна батарея CSB 12 V 7.2 AH (GP1272 28W)
1 600 ₴
- В наявності
- Код: GP1272F2(28W)
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невіддільним елементом, завдяки їй, обладнання й далі працює у разі вимкненої електроенергії.
Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають жодного обслуговування.
CSB 12 В 7.2 А·год (GP1272 28W) — це олив'яно-кислотна батарея з номінальною напругою 12 В і ємністю 7 А·год. Також ця батарея характеризується низьким рівнем саморозряджання.
Призначення: джерела безперебійного живлення, централі, охоронні сигналізації.
Додаткові характеристики CSB 12 В 7.2 А·год (GP1272 28W): електроліт має гелеподібний стан, не боїться нахилу та перевороту.
Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї CSB 12 В 7.2 А·год (GP1272 28 W) за потреби автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело під'єднане до мережі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GP1272F2(28W) |
| Вага | 2.1 кг г |
| Висота | 94 мм мм |
| гарантія | 12 мес. |
| Діапазон ємності | 5 - 9 А·год |
| Ємність батареї | 7.2 А·ч |
| Максимальний струм заряду | 2.1 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Напруга | 12 В В |
| Номінальна робоча температура, °C | 25°C |
| Робочий діапазон температур, °C | от -15°C до +50°C |
| Саморозрядження | 40% |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F2 |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 65 мм мм |
| Довжина: | 151 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴

