Подушка декоративна Brille Синт. Тканина UM30
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бордовий |
| Тип | Декоративна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D12-022 |
| Висота | 100mm мм |
| гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Подушка |
| Довжина: | 300mm мм |
| Матеріал | Синт. Тканина |
| Призначення | Для вітальні |
| Серія | UM30 |
| Стиль | Сучасний |
| Ширина | 500mm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴



