Подушка декоративна Brille Синт. Тканина UM27
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D12-019 |
| Тип | Декоративні |
| Висота | 100mm мм |
| гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Подушка |
| Довжина: | 400mm мм |
| Матеріал | Синт. Тканина |
| Призначення | Для вітальні |
| Серія | UM27 |
| Стиль | Сучасний |
| Ширина | 400mm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴



