Подушка декоративна Brille Синт. Тканина UM16
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D12-008 |
| Тип | Декоративні |
| Висота | 100mm мм |
| гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Подушка |
| Довжина: | 450mm мм |
| Матеріал | Синт. Тканина |
| Призначення | Для вітальні |
| Серія | UM16 |
| Стиль | Сучасний |
| Ширина | 450mm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴



