Подушка декоративна Brille Синт. Тканина UM15
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D12-007 |
| Тип | Декоративні |
| Висота | 100mm мм |
| гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Подушка |
| Довжина: | 450mm мм |
| Матеріал | Синт. Тканина |
| Призначення | Для вітальні |
| Серія | UM15 |
| Стиль | Сучасний |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 450mm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴



