Настільна лампа на гнучкій ніжці SL-78 8W SL, виготовлена з матеріалу Метал у кольорі Сірий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32-490 |
| Висота | 420mm мм |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Настільна лампа |
| Довжина: | 340mm мм |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Потужність | 8W Вт |
| Призначення | Для офісу |
| Напрямок світла | Регульоване |
| Напруга | 220V В |
| Відтінок | Регульований |
| Поворотний плафон | Да |
| Світловий потік | 400lm |
| Серія | SL-78 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Хай-тек |
| Технічні особливості | На гнучкій ніжці |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Асиметрична |
| Ширина | 190mm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴





