
Настільна лампа в сучасному стилі офісна Brille 60 W MTL-11 Сірий
3 450 ₴
- В наявності
- Код: 182118
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа на гнучкій ніжці офісна MTL-11 silver/gray, виготовлена з матеріалу Метал у кольорі Сріблястий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Мінімалізм. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E14 і потужністю 60W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Сірий |
| Колір плафона | Сірий |
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 182118 |
| Висота | 800mm мм |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настільна лампа |
| Довжина: | 500mm мм |
| Клас захисту | I |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Потужність | 60W Вт |
| Призначення | Для офісу |
| Напрямок світла | Регульоване |
| Напруга | 220V В |
| Поворотний плафон | Да |
| Серія | MTL-11 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Сучасний |
| Технічні особливості | На гнучкій ніжці |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Конусна |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 180mm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴


