
Настільна лампа хай-тек офісна Brille 50W MTL-09 Сірий
4 500 ₴
- В наявності
- Код: 182116
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа на гнучкій ніжці офісна MTL-09 silver/gray, виготовлена з матеріалу Метал у кольорі Сріблястий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем GY6.35 і потужністю 50W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Сірий |
| Колір плафона | Сірий |
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 182116 |
| Висота | 520mm мм |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настільна лампа |
| Довжина: | 185mm мм |
| Клас захисту | I |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Потужність | 50W Вт |
| Призначення | Для офісу |
| Напрямок світла | Регульоване |
| Напруга | 12V В |
| Поворотний плафон | Да |
| Серія | MTL-09 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Хай-тек |
| Технічні особливості | На гнучкій ніжці |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна |
| Форма | Асиметрична |
| Цоколь | GY6.35 |
| Ширина | 350mm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴




