
Настільна лампа LED у сучасному стилі на струбцині Brille 10 W SL-61 Білий
2 790 ₴
- В наявності
- Код: 32-007
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа на гнучкій ніжці на струбцині SL-61 10W WH, виготовлена з матеріалу Пластик у кольорі Білий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Мінімалізм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32-007 |
| Висота | 455mm мм |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Настільна лампа |
| Довжина: | 195mm мм |
| Індекс передавання кольору | 85Ra |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Потужність | 10W Вт |
| Призначення | Лампи для манікюрного столу |
| Напрямок світла | Регульоване |
| Напруга | 220V В |
| Відтінок | Регульований |
| Поворотний плафон | Да |
| Світловий потік | 560lm |
| Серія | SL-61 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Термін експлуатації | 50 000 годин |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Хай-тек |
| Технічні особливості | На гнучкій ніжці |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Асиметрична |
| Ширина | 75mm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 790 ₴







