
Настільна лампа в сучасному стилі на прищіпці Brille 60 W MTL-24 Чорний
270 ₴
- В наявності
- Код: 25-025
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа на гнучкій ніжці на прищіпці чорна MTL-24 BK, виготовлена з матеріалу Пластик у кольорі Чорний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Економ. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27 і потужністю 60W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 25-025 |
| Висота | 280mm мм |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настільна лампа |
| Довжина: | 200mm мм |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал плафона | Метал |
| Потужність | 60W Вт |
| Призначення | Для Школяра |
| Напрямок світла | Регульоване |
| Напруга | 220V В |
| Поворотний плафон | Да |
| Серія | MTL-24 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Сучасний |
| Технічні особливості | На гнучкій ніжці |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Конусна |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 95mm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴


