Настільна лампа лофт BL-184T/1 E27, виготовлена з матеріалу Скло в кольорі Безбарвний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Вінтаж. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L149-004 |
| Висота | 580mm мм |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настільна лампа |
| Довжина: | 970mm мм |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Стекло |
| Матеріал плафона | Латунь |
| Призначення | Для Кабінету |
| Напрямок світла | Регульоване |
| Напруга | 220V В |
| Поворотний плафон | Да |
| Серія | BL-184 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Лофт |
| Технічні особливості | На поверхню |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Конусна |
| Колір | Латунь |
| Колір плафона | Латунь |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 180mm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 800 ₴


