Настільна лампа в сучасному стилі музична труба BL-413T/3 E14 G, виготовлена з матеріалу Метал у кольорі Золотистий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Вінтаж. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E14 і потужністю 40W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Колір | Золотистий |
| Колір плафона | Золотистий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 25-151 |
| Висота | 670mm мм |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настільна лампа |
| Діаметр | 450mm |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Максимальна потужність | до 300W |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Метал |
| Потужність | 40W Вт |
| Призначення | Для вітальні |
| Напрямок світла | Вгору і в сторони |
| Напруга | 220V В |
| Серія | BL-413 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Лофт |
| Технічні особливості | На поверхню |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Конусна |
| Цоколь | E14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 240 ₴


