Настільна лампа в сучасному стилі декоративна BR-01 312T/1, виготовлена з матеріалу Метал у кольорі Хром. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем G9 і потужністю 40W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | YL118 |
| Висота | 370mm мм |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настільна лампа |
| Діаметр | 140mm |
| Клас захисту | II |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Потужність | 40W Вт |
| Призначення | Для вітальні |
| Напрямок світла | Вгору і в сторони |
| Напруга | 220V В |
| Серія | BR-01312 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Класичний |
| Технічні особливості | На поверхню |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна |
| Форма | Асиметрична |
| Колір | Хром |
| Колір плафона | Безбарвний |
| Цоколь | G9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴



