
Настільна лампа бароко декоративна Brille 60W LK-174 Золотистий
1 500 ₴
- В наявності
- Код: YL81
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа бароко декоративна LK-174T/1, виготовлена з матеріалу Метал у кольорі Золотистий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Вінтаж. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E14 і потужністю 60W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Золотистий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | YL81 |
| Висота | 460mm мм |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настільна лампа |
| Діаметр | 280mm |
| Клас захисту | II |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Потужність | 60W Вт |
| Призначення | Для Письмового столу |
| Напрямок світла | Вниз |
| Напруга | 220V В |
| Серія | LK-174 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Класичний |
| Технічні особливості | На поверхню |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Конусна |
| Цоколь | E14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴

