
Настільна лампа бароко декоративна Brille BKL-452 Бронзовий
2 800 ₴
- В наявності
- Код: L5-139
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа бароко декоративна BKL-452T/1 E27, виготовлена з матеріалу Метал у кольорі Бронзовий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Вінтаж. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Бронзовий |
| Колір плафона | Жовтий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L5-139 |
| Висота | 350mm мм |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настільна лампа |
| Діаметр | 140mm |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Призначення | Для Письмового столу |
| Напрямок світла | Вниз |
| Напруга | 220V В |
| Серія | BKL-452 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Класичний |
| Технічні особливості | На поверхню |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Конусна |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴



