
Настільна лампа бароко декоративна Brille 60 W BKL-340 Латунь
3 990 ₴
- В наявності
- Код: L119-019
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа бароко декоративна BKL-340T/1 E27, виготовлена з матеріалу Метал у кольорі Латунь. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Вінтаж. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27 і потужністю 60W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L119-019 |
| Висота | 500mm мм |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настільна лампа |
| Довжина: | 300mm мм |
| Клас захисту | I |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Потужність | 60W Вт |
| Призначення | Для Письмового столу |
| Напрямок світла | Вниз |
| Напруга | 220V В |
| Серія | BKL-340 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Класичний |
| Технічні особливості | На поверхню |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Конусна |
| Колір | Латунь |
| Колір плафона | Латунь |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 200mm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴


