
Настільна лампа в сучасному стилі Brille 60 W MRO-5e Чорний
2 970 ₴
- В наявності
- Код: 25-302
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа банківська зелена MTL-53 E27 Vng, виготовлена з матеріалу Метал у кольорі Чорний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Класичний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27 і потужністю 60W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Зелений |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 25-302 |
| Висота | 380mm мм |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настільна лампа |
| Довжина: | 260mm мм |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Метал |
| Потужність | 60W Вт |
| Призначення | Для Кабінету |
| Напрямок світла | Регульоване |
| Напруга | 220V В |
| Поворотний плафон | Да |
| Серія | MRO-5e |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Класичний |
| Технічні особливості | На поверхню |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Асиметрична |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 200mm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 970 ₴








