
Настільна лампа LED у сучасному стилі на прищіпці Brille 2.2W MTL-67 Білий
2 100 ₴
- В наявності
- Код: L39-002
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа Led у сучасному стилі на прищіпці MTL-67 2,2 W Clip WH, виготовлена з матеріалу Пластик у кольорі Білий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Мінімалізм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L39-002 |
| Висота | 200mm мм |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Настільна лампа |
| Довжина: | 160mm мм |
| Індекс передавання кольору | 85Ra |
| Клас захисту | iiI |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 2.2W Вт |
| Призначення | Для Письмового столу |
| Напрямок світла | Регульоване |
| Напруга | 220V В |
| Відтінок | Холодний (5900-6500К) |
| Поворотний плафон | Да |
| Світловий потік | 110lm |
| Серія | MTL-67 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Термін експлуатації | 50 000 годин |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Сучасний |
| Технічні особливості | На прищіпці |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Конусна |
| Ширина | 85mm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴

