
Настільна лампа "Чешуя" Brille 60 W BL-117 Чорний
18 600 ₴
- В наявності
- Код: L38-087
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа "Чешуя" BL-117T/1 E27 BK, виготовлена з матеріалу Метал у кольорі Чорний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27 і потужністю 60W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L38-087 |
| Висота | 600mm мм |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настільна лампа |
| Діаметр | 350mm |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Потужність | 60W Вт |
| Призначення | Для спальні |
| Напрямок світла | Вниз |
| Напруга | 220V В |
| Серія | BL-117 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Сучасний |
| Технічні особливості | На поверхню |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Конусна |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 600 ₴
