Кронштейн із плавним регулюванням кута нахилу.
Для регулювання нахилу не потрібен інструкція. Це робиться просто та легко, «від руки».
Швидке та просте встановлення завдяки тому, що:
— усі вузли попередньо зібрані;
— у комплекті є кріплення монтажу для бетонних і цегляних стін;
— до комплекту входить набір гвинтів для кріплення телевізорів з отворами для кріплення різних розмірів.
Сумісний із телевізорами зі стандартами VESA: від 50Х50мм до 200Х200мм, включно з усіма проміжними.
У конструкції кронштейна передбачені отвори, що забезпечують легкий доступ до проведення (кабелі) у стіні.
На відміну від моделі «Квадо К-31» — ця модель дає змогу кріпити телевізор гвинтами М8.
Гвинти М5-М6 також є в комплекті.
Комплектується бульбашковим рівнем для точного встановлення за горизонтом.
Для більшої надійності похилі механізми на настінній плиті фіксуються 2 гвинтами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200х200 мм |
| Артикул | -131 |
| гарантія | 12 мес. |
| Відстань від стіни | 65 мм |
| Сумісність | 15" - 37" |
| Стандарти VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Кут нахилу | +15/-15° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴






