Електроплита First FA-5082-4 (39338751)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 39338751 |
| гарантія | 12 місяців |
| Діаметр конфорок | 18,5 см |
| Додаткові характеристики | Закритий нагрівальний елемент |
| Кількість конфорок | 1 |
| Потужність і тип конфорок | 1500 Вт |
| Напруга (В) | 220 В |
| Країна реєстрації бренда | Австрія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип | Електрична |
| Тип встановлення | Настільні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴

