
Акумуляторна батарея Merlion AGM GP612F2 6 V 12 Ah
620 ₴
- В наявності
- Код: 2469
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис акумулятора Merlion AGM GP612F2 6 V 12 Ah
Низьковольтні акумулятори Merlion AGM GP612F2— надійний варіант для забезпечення безперебійним живленням різного типу техніки.
Виготовлена акумуляторна батарея за технологією AGM виробником із якісних матеріалів на професійному заводі.
Завдяки цій технології, акумулятори стали надійнішими в обслуговуванні та тривалішим терміном експлуатації.
Технічні характеристики Merlion AGM GP612F2:
- Тип акумулятора: AGM
- Ємність: 12AH
- Напруга: 6V
- Температура зберігання: -20°С +60°С
- Робоча температура: +25°С +/-5°С
Акумулятор — уневерсальне рішення, абсолютно безпечний у використанні, не вимагає обслуговування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Матеріал виготовлення корпусу | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 6 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2469 |
| Вага | 1.87 г |
| Тип | Акумулятор, Зовнішня батарея |
| гарантія | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дня. Безкоштовна доставка від 2000 грн. при оплаті на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безготівкового рахунку тільки від ФОП та без ПДВ. |
| Місткість | 12 |
| Ємність акумулятора | 12 мА/год |
| Напрацювання | 300 |
| Потреба обслуговування | Необслуговувані |
| Робоча температура | -20°C ~ +60°C |
| Розміри | 150 x 50 x 95 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип пристрою | AGM |
| Ток заряда | 3.6 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
