
Акумуляторна батарея Merlion AGM GP660F1 6 V 6 Ah
175 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 2465
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис акумулятора Merlion AGM GP660F1 6 V 6 Ah
Низьковольтні акумулятори Merlion AGM GP660F1— надійний варіант для забезпечення безперебійним живленням різного типу техніки.
Виготовлена акумуляторна батарея за технологією AGM виробником із якісних матеріалів на професійному заводі.
Завдяки цій технології, акумулятори стали надійнішими в обслуговуванні та тривалішим терміном експлуатації.
Технічні характеристики Merlion AGM GP660F1:
- Тип акумулятора: AGM
- Ємність: 6AH
- Напруга: 6V
- Температура зберігання: -20°С +60°С
- Робоча температура: +25°С +/-5°С
Акумулятор — універсальне рішення, абсолютно безпечний у використанні, не вимагає обслуговування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Матеріал виготовлення корпусу | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 6 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2465 |
| Вага | 0.75 г |
| Тип | Акумулятор, Зовнішня батарея |
| гарантія | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дня. Безкоштовна доставка від 2000 грн. при оплаті на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безготівкового рахунку тільки від ФОП та без ПДВ. |
| Місткість | 6 |
| Ємність акумулятора | 6 мА/год |
| Напрацювання | 300 |
| Потреба обслуговування | Необслуговувані |
| Робоча температура | -20°C ~ +60°C |
| Розміри | 70 x 47 x 100 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип пристрою | AGM |
| Ток заряда | 1.65 |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴
