Опис акумулятора AGM Full Energy FEP-61 6 V 1.3 Ah
Низьковольтні акумулятори AGM Full Energy FEP-61 — надійний варіант для забезпечення безперебійним живленням різного типу техніки.
Виготовлена акумуляторна батарея за технологією AGM виробником із якісних матеріалів на професійному заводі.
Завдяки цій технології, акумулятори стали надійнішими в обслуговуванні та тривалішим терміном експлуатації.
Технічні характеристики AGM Full Energy FEP-61:
- Тип акумулятора: AGM
- Ємність: 1.3AH
- Напруга: 6V
- Температура зберігання: -20°С +60°С
- Робоча температура: +25°С +/-5°С
Акумулятор — уневерсальне рішення, абсолютно безпечний у використанні, не вимагає обслуговування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Матеріал виготовлення корпусу | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 6 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2044 |
| Вага | 0.3 г |
| Тип | Акумулятор, Зовнішня батарея |
| гарантія | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дня. Безкоштовна доставка від 2000 грн. при оплаті на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безготівкового рахунку тільки від ФОП та без ПДВ. |
| Місткість | 1.3 |
| Ємність акумулятора | 1.3 мА/год |
| Напрацювання | 300 |
| Потреба обслуговування | Необслуговувані |
| Робоча температура | -20°C ~ +60°C |
| Розміри | 96 х 50 х 24 мм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип пристрою | AGM |
| Ток заряда | 0.39 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242 ₴

