
Акумуляторна батарея Full Energy FEL-1220 12 V 20 AH GEL
2 200 ₴
- В наявності
- Код: FEL-1220
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свинцево-кислотний акумулятор FEL-1220 зроблений у герметичному корпусі та вироблений за технологією GEL (гелева). Ця технологія передбачає використання не рідкого, а абсорбованого електроліту в гелевому стані. Така структура досягається завдяки додаванню в електроліт двоокису кремнію.
Безпечний для використання в житлових приміщеннях, оскільки GEL акумулятор практично не виділяє шкідливих або небезпечних газів і не вимагає обслуговування впродовж усього терміну експлуатації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FEL-1220 |
| Вага | 5.9 кг г |
| Висота | 165 мм мм |
| гарантія | 12 мес. |
| Діапазон ємності | 20 - 42 А·год |
| Довжина: | 181 мм мм |
| Ємність батареї | 20 А·год |
| Максимальний струм заряду | 6 А |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Напруга | 12 В В |
| Номінальна робоча температура, °C | 25°C |
| Тип АКБ | GEL |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 77 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴
