Розміри:
Висота з урахуванням спинки — 850 мм Висота сидіння 450 мм
Ширина — 350 мм
Глибина — 350/390 мм
Кухонний стілець GoodsMetall — це дизайнерська робота. Усі вироби виготовляються вручну, з урахуванням усіх вимог ергономіки й естетики. Меблі GoodsMetall — це надійність і довговічність! Ми використовуємо тільки натуральні, екологічно чисті матеріали.
Матеріал виготовлення сидіння/спинки:
масив дерева
покриття — безбарвна олія для дерева преміумсегменту
фінішне покриття — лак
Матеріал виготовлення каркаса:
сталеві профільні труби
фінішне покриття — порошкове фарбування
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | БС247 |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 |
| Глибина | 350 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Оббивний матеріал | дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 232 ₴






