Розміри:
Висота — 450 мм
Ширина — 300 мм
Глибина — 300 мм
Стілець GoodsMetall — це дизайнерська робота. Усі вироби виготовляються вручну, з урахуванням усіх вимог ергономіки й естетики. Меблі GoodsMetall — це надійність і довговічність! Ми використовуємо тільки натуральні, екологічно чисті матеріали.
Матеріал виготовлення сидіння:
масив дерева
покриття — безбарвна олія для дерева преміумсегменту
фінішне покриття — лак
Матеріал виготовлення каркаса:
сталеві профільні труби
фінішне покриття — порошкове фарбування
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | БС241 |
| Глибина | 300 см |
| Діаметр | 300 |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Оббивний матеріал | дерево |
| Тип | Барний табурет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 294 ₴








