Розмір: 1800х1500х400
Виготовляюмо на замовлення зручні барні стільці в стилі лофт.
Пропонуємо різноманітний вибір барних стільців. Втільмо будь-яку вашу сміливу ідею. На ваш вибір різноманітна колірна гама покриттів металу, широкий вибір основ із дерева.
Барний стілець у стилі Лофт: Loft виготовлений зі сталі та дерева. Сталевий каркас пофарбований високоякісною зносостійкою емаллю.
Сидіння виготовлене з масиву дерева, покритий тонувальним захисним складом.Фінішний шар — карнаубський віск або захисний лак.
Варіанти забарвлення, як і розмір стільця, можуть бути змінені під ваші стандарти!
Цей барний стілець легко впишеться як у житлове приміщення під вашу барну стійку, так і в будь-яке інше заведення — кафе,бар,ресторан тощо.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | БС219 |
| Глибина | 400 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Оббивний матеріал | дерево |
| Тип | Барний табурет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 872 ₴




