Розміри:
Висота — 450/850 мм
Ширина — 350 мм
Глибина — 350 мм
Матеріал виготовлення сидіння/спинки:
масив дерева
покриття — безбарвна олія для дерева преміумсегменту
фінішне покриття — лак
Матеріал виготовлення каркаса:
сталеві профільні труби, 25*25 мм
фінішне покриття — порошкове фарбування
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | СК229 |
| Глибина | 350 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Оббивний матеріал | дерево |
| Тип | Барний табурет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 249 ₴










