
Крісло GoodsMetall у стилі ЛОФТ БС216
6 556 ₴
- В наявності
- Код: БС216
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло в стилі Лофт: Loft виготовлене зі сталі та дерева. Сталевий каркас пофарбований високоякісною зносостійкою емаллю.
Сидіння виготовлене з масиву дерева, покритий тонувальним захисним складом
Варіанти забарвлення, як і розмір стільця, можуть бути змінені під ваші стандарти!
Характеристики
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Каркас крісла | металевий профіль |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Основні | |
| Наявність підлокітників | Так |
| Тип меблів | крісло |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | БС216 |
| Глибина | 350 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Оббивний матеріал | дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 556 ₴
