Розмір 450х300х300
Виготовлений із профільної металевої труби та масиву сосни.
Покриття каркаса емаль. Покриття дерева: олія з твердим воском.
Секрет популярності цієї моделі в тому, що вона проста, лаконічна та відповідає тенденціям останніх років у галузі дизайну.
Правильна форма та мінімум деталей стільця лаконічні, і ваш бар, оформлений в інтер'єрному стилі лофт, безсумнівно приверне увагу оточення! До того ж, завдяки наявності відкритої форми каркаса, цей стілець стане причиною для легкого прибирання, що важливо для підтримання ладу.
Та й у квартирі, оформленій у мінімалістському стилі, цей стілець почуватиметься на своєму місці!
Можливе виготовлення за будь-якими розмірами на замовлення.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота табуретки | 450 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ТВ1 |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 300 см |
| Довжина: | 300 мм |
| Матеріал | Метал |
| Оббивний матеріал | дерево |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 188 ₴










