
Стілець зі спинкою GoodsMetall у стилі ЛОФТ БС207
4 395 ₴
- В наявності
- Код: БС207
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виготовляюмо на замовлення зручні барні стільці в стилі лофт.
Пропонуємо різноманітний вибір барних стільців. Втільмо будь-яку вашу сміливу ідею. На ваш вибір різноманітна колірна гама покриттів металу, широкий вибір основ із дерева.
Барний стілець у стилі Лофт: Loft виготовлений зі сталі та дерева. Сталевий каркас пофарбований високоякісною зносостійкою емаллю.
Сидіння виготовлене з масиву дерева, покритий тонувальним захисним складом.Фінішний шар — карнаубський віск або захисний лак.
Варіанти забарвлення, як і розмір стільця, можуть бути змінені під ваші стандарти!
Цей барний стілець легко впишеться як у житлове приміщення під вашу барну стійку, так і в будь-яке інше заведення — кафе,бар,ресторан тощо.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | БС207 |
| Глибина | 350 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Оббивний матеріал | дерево |
| Тип | Барний табурет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 395 ₴

