Виготовлений із профільної металевої труби та масиву сосни.
Покриття каркаса емаль. Покриття дерева: олія з твердим воском.
Секрет популярності цієї моделі в тому, що вона проста, лаконічна та відповідає тенденціям останніх років у галузі дизайну.
Можливе виготовлення за будь-якими розмірами на замовлення.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота табуретки | 500 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ТМ3 |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 450 см |
| Довжина: | 450 мм |
| Матеріал | Метал |
| Оббивний матеріал | дерево |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 218 ₴



