-11%

LED-годинник настільний Caixing CX-868 із зеленим підсвічуванням Чорний
620 ₴
552 ₴
- В наявності
- Код: 012366
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник із підсвіткою Caixing CX-868, настільний, мережевий, із зеленим підсвічуванням, чорні
Годинник настільний CX 868 має зелену підсвітку та датчик температури.
На дисплеї зображаються час, дата, тиждень, день, температура.
Кнопки для настроювання розміщені зверху на годиннику. Таке розташування не закриває екран.
Дисплей годинника обладнаний авторегуляцією нічного підсвічування, годинник самі знижують уночі інтенсивність підсвічування, щоб не заважало спати. Виставити можна 24 або 12-годинний режим часу. Можна виставити будильник і скасувати щоденне сповіщення вночі.
Характеристики годинника настільних мережевих Caixing CX-868:
- Показує час у 12/24 годинному режимі (встановлюється користувачем)
- Вбудований датчик температури [-10 до +50 °C]
- Розумний щогодинний сигнал-мелодія, що вимикається
- У період з 22:00 до 07:00 яскравість дисплея автоматично зменшується
- Вісім незалежних будильників
- Тривалість дзвінка будильника: 1 хв або до натискання на будь-яку клавішу
- Живлення: мережа 220 В
- Довжина мережевого шнура: 1.2 м
- Розміри: 80 x 200 x 80 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caixing |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Радіо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Зелений |
| Додаткові характеристики годин | |
| Барометр | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 012366 |
| Глибина | 80 см |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Індикація | Температура | Чотири |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552 ₴


